Pani dziekan i niejasne zachowania w moją stronę.

Dzień dobry. W poprzednim semestrze pani dziekan się dość dziwnie w stosunku do mnie zachowywała. Na pierwszym spotkaniu powiedziała do mnie, że zawsze może na mnie liczyć, miesiąc później podczas obiadu w barku patrzyła się na mnie z wielkim uśmiechem. Tydzień po zaliczeniu stwierdziła, że mam źle napisaną część pracy, gdzie tydzień wcześniej powiedziała, że jest napisana w miarę w porządku. Podczas konsultacji powiedziała, że nie powinnam pisać o pomoc do pełnomocnika do spraw studentów argumentując to tym, że otrzymałam ocenę pozytywną. Nie wiem co o tym myśleć. Ta pani będzie moim promotorem.
Katarzyna Kania-Bzdyl

Dzień dobry,

jeśli czuje się Pani niezręcznie w odniesieniu do zachowania Pani dziekan to proszę pomyśleć nad zmianą promotora. Proszę wsłuchać się w swoją intuicję, w swoje ciało - jak reaguje na obecność dziekan. Jeśli już teraz odczuwa Pani dyskomfort to tym bardziej sugeruję tą zmianę.

Trzymam kciuki!

Katarzyna Kania-Bzdyl

w zeszłym tygodniu