Jestem osobą nastoletnią, która czuje pustkę - żaden psychiatra nie ma obecnie terminu...

Witam, mam problem otóż jestem osobą nastoletnią, żaden psychiatra obecnie nie ma terminu. Z dnia na dzień czuje się coraz gorzej, nie mam siły na nic, czuje emocjonalną pustkę. Od ponad dwóch lat mam obniżone samoopoczucie, ale teraz kompletnie nie czuje szczęścia. Tracę siły, wpadam w ataki paniki coraz częściej, boje sie wychodzić, wydaje mi sie że każdy mnie obaduje gdy na mnie spojrzy.

vxwvskc

w zeszłym miesiącu
Izabela Czak-Kunert

Dzień dobry,

warto nie ustawać w poszukiwaniu terminu do lekarza psychiatry. Proszę pamiętać, że zawsze może zgłosić się Pani na Izbę Przyjęć najbliższego szpitala (lub szpitala psychiatrycznego). Ponadto może skorzystać Pani również z opieki Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Pozdrawiam

w zeszłym miesiącu
Alicja Sadowska

Dzień dobry,

Objawy, które Pani wymienia są na pewno oznaką tego, że należy zwrócić się o pomoc. Myślę, że najlepszą opcją jest zapisanie się na początku na konsultację psychologiczną. Psycholog przeprowadzi z Panią pogłębiony wywiad psychologiczny i zdiagnozuje opisywany problem. Wtedy po takiej konsultacji może zostać zalecona wizyta u lekarza psychiatry.

Życzę wszystkiego dobrego,

Pozdrawiam,

mgr Alicja Sadowska - psycholog

w zeszłym miesiącu
Katarzyna Kania-Bzdyl

Dzień dobry,

proszę pomyśleć o pomocy psychologicznej. Czekanie na poprawę sytuacji nie ma sensu. Podaję również namiar telefoniczny do ośrodka interwencji kryzysowej:

- Interwencja kryzysowa w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Godziny: Całodobowo 7 dni w tygodniu

tel. 116 111

Trzymam kciuki za Ciebie i mocno ściskam!

Katarzyna Kania-Bzdyl

w zeszłym miesiącu