Dlaczego podniecają mnie gołe brzuchy kobiet?

Witam. Nie wiem, czy piszę w odpowiednim miejscu. Chciałbym się dowiedzieć skąd się mogła wziąć w mojej głowie rzecz, o którą chciałbym zapytać. Mianowicie mam ogromną słabość do brzuchów kobiet. Od płaskich do leciutko zaokrąglonych. Jak widzę w internecie lub gdzieś w realu ładną dziewczynę z gołym brzuchem to się podniecam. Uwielbiam patrzeć na biodra, pępek i ogólnie na cały brzuch kobiety. To jest część ciała u kobiety, która kręci mnie chyba najbardziej. Z czego to mogło się wziąć?

Młody

w zeszłym miesiącu
Krystian Pasieczny

Dzień dobry, jest to bardzo ciekawe pytanie. Rozwój upodobań i fetyszów nie jest do końca zbadany i nie ma jednoznacznej odpowiedzi co kreuje to co nam się podoba. Można odwołać się do podstaw, czyli pierwszych doświadczeń seksualności, wyraźnych wspomnień z dawnego dzieciństwa, które mogły zadecydować o upodobaniu, możliwe, że brzuch jest także jakimś symbolem łącznikiem, który pozwala Panu wzbudzić swoją seksualność, gdyż w przeszłości była sytuacja, bądź sytuacje, w których brzuch odegrał dla Pana bardzo istotną rolę

Pozdrawiam serdecznie Krystian Pasieczny

w zeszłym miesiącu