Psycholodzy i Psychoterapeuci Kraków

Znalezienie odpowiedniego specjalisty_tki może wydawać się trudne, gdyż często nie wiemy, czym się kierować przy wyborze. Z tego względu często wstrzymujemy się z sięganiem po pomoc psychologiczną. Podpowiadamy, na czym możesz się skupić, aby nie zwlekać z sięgnięciem po pomoc.

Specjalizacja
Termin wizyty
Cena wizyty
Więcej
Filtry
1

Psycholog, psychoterapeuta, Kraków

Zdjęcie mgr Kinga Orłowska

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Interwentka kryzysowa

Nurt:

Jestem psychoterapeutką, w trakcie szkolenia, w systemowym nurcie terapii rodzin, pedagożką i logopedką. Szkolenie realizuję w ramach Szkoły Systemowej Terapii Rodzin w Krakowie. Zawodowo zajmuję się terapią osób dorosłych i młodzieży oraz wspieraniem rodziców w pełnieniu ról rodzicielskich. Stale podnoszę swoje kompetencje i kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach specjalistycznych. Ukończyłam Studium Przeciwdziałania Przemocy w Warszawie. Ponadto, jestem praktykiem brainspottingu, metody pracy z traumą.

czytaj więcej

Żwirki i Wigury 31, Kraków

IPWR Kraków

Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Piotr Kochowicz

Psycholog

Psychoterapeuta

Diagnosta psychologiczny

Nurt:

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłem czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (kurs rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej) oraz szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży. Jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu psychologii klinicznej. 

 

Doświadczenie w prowadzeniu terapii oraz w przeprowadzaniu diagnozy psychologicznej zdobywałem podczas praktyk, staży i wolontariatu w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie obecnie pracuję prowadząc psychoterapię indywidualną, grupową oraz diagnozę psychologiczną. Prowadzę również zajęcia dydaktyczne dla studentów Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

 

Zajmuję się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób z zaburzeniami osobowości, depresją oraz z problemem akceptacji siebie. Do procesu terapeutycznego przyjmuję dorosłych oraz młodzież od 14 roku życia.
Posiadam również praktykę w zakresie diagnostyki psychologicznej.

 

W psychoterapii to pacjent określa jej cele. Uważam, że żaden, pracujący w etyczny sposób, terapeuta nie narzuca swoich rozwiązań, jednocześnie będąc w pełni zaangażowanym w proces terapeutyczny. Psychoterapia nie jest bowiem dawaniem dobrych rad czy wskazówek - jest towarzyszeniem pacjentowi w bardzo trudnym procesie lepszego zrozumienia tego kim jest, czego chce i czego nie chce.

W nurcie psychodynamicznym, w którym pracuję, terapeuta zachowuje neutralność w trakcie procesu - pacjent nie dowiaduje się o jego życiu, doświadczeniach, poglądach, osądach moralnych czy personalnych. Istotą pracy psychodynamicznej miedzy terapeutą a pacjentem jest dynamika przeżyć psychicznych w obrębie stworzonej relacji. Myślenie psychodynamiczne jest również z założenia otwarte na wszelkiego rodzaju nowości w zakresie psychoterapii i psychiatrii, płynnie integrując najważniejsze z nich w swoich ramach.

czytaj więcej

Rondo Mogilskie 1/106, Kraków

Piotr Kochowicz Gabinet Psychoterapii

Psychoterapia indywidualna - dorośli

170 zł

Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Maria Wojtak

Psycholożka

Psychoterapeutka

Nurt:

Jestem psycholożką oraz dyplomowaną psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyłam kurs przy Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie przygotowujący do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zdobywałam między innymi na Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych, Psychiatrycznych-Rehabilitacyjnych i na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, w Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Klinice Psychiatrii Ogólnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

W swojej pracy przede wszystkim czerpię z nurtu psychoterapii psychoanalitycznej. W procesie terapeutycznym tworzę bezpieczną przestrzeń dla wspólnego odkrywania źródeł psychicznego bólu, a także nieświadomych myśli i uczuć, które mogą ujawniać się w relacji między pacjentem a terapeutą. W Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home jestem współprowadzącą psychodynamiczną terapię grupową. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

czytaj więcej

Smolki 11/a, Kraków

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home - Podgórze

Brak wolnych terminów
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Jagoda Jucha

Psycholożka

Podejście:

Jestem psychologiem pracującym w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Wspieram osoby dorosłe i młodzież w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, lękiem, stresem, niską samooceną czy kryzysem życiowym. Pracuję w oparciu o zasoby klienta, wspólnie poszukując sposobów na poprawę jakości życia tu i teraz.

 

Specjalizuję się w pracy z osobami neuroatypowymi – szczególnie z ADHD oraz wysoką wrażliwością. Prowadzę diagnozę ADHD u młodzieży i dorosłych, oferując wsparcie zarówno w rozpoznaniu objawów, jak i codziennym funkcjonowaniu.

 

Tworzę bezpieczną, akceptującą przestrzeń, gdzie relacja terapeutyczna oparta jest na szacunku, zrozumieniu i autentycznym kontakcie.


Zapraszam na konsultacje stacjonarne i online.
---
I am a psychologist working in the Solution-Focused Brief Therapy (SFBT) approach. I support adults and adolescents in coping with emotional difficulties, anxiety, stress, low self-esteem, and life crises. My work is based on each person’s unique resources, and together we seek practical ways to improve quality of life in the here and now.

 

I specialize in working with neurodivergent individuals – particularly those with ADHD and high sensitivity. I provide ADHD assessments for adolescents and adults, offering support not only in understanding the symptoms but also in navigating everyday life.

 

I create a safe, accepting space where the therapeutic relationship is built on respect, understanding, and genuine connection. I offer both in-person and online consultations.

czytaj więcej

Gertudy 9/13, Kraków

Gabinet Psychologiczny Jagoda Jucha

Wstępna konsultacja psychologiczna

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia

Diagnoza psychologiczna

Interwencja kryzysowa

Neuropsychologia

Psychiatria

Psychoanaliza

Psychodietetyka

Psychodrama

Psychologia

Psychologia biznesu

Psychologia dzieci i młodzieży

Psychologia kliniczna

Psychologia okołoporodowa

Psychologia sądowa

Psychologia sportu

Psychologia transportu

Psychoonkologia

Psychoterapia

Psychotraumatologia

Seksuologia

Terapia uzależnień

avataravataravataravataravataravataravatar
+12

Jesteśmy miejscem, które wspiera w pokonywaniu trudności pojawiających się w życiu codziennym, rodzinnym oraz zawodowym.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Terapeuci uczestniczą w cyklicznych szkoleniach zewnętrznych,
jak również w tych organizowanych przez nasze centrum.
Systematycznie poddają się także superrewizji.

 

###

Nasi terapeuci wciąż poszerzają swoją wiedzę zdobywając nowe kwalifikacje

 

###

Sesje stacjonarne oraz online, jak również w j.angielskim, j.francuskim, j. rosyjskim oraz migowym

 

Lokalizacja

Nasze gabinety znajdują się w dogodnych, kameralnych lokalizacjach, z łatwym dojazdem.

Organizujemy szereg szkoleń oraz warsztatów zarówno dla psychologów, jak również osób chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w obszarze psychologii. Oferujemy także szkolenia oraz pakiety wsparcia psychologicznego dla firm oraz przedsiębiorstw.

Wciąż rozwijamy nasze Centrum otwierając gabinety w nowych lokalizacjach i zatrudniając kolejnych specjalistów.

czytaj więcej

Bronowicka 4/9, Kraków

Kraków Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia

Aby umówić wizytę, przejdź na profil ośrodka.

Zdjęcie mgr Anna Nierzewska

Psycholożka

Jestem psychologiem. Specjalizuję się w pomocy psychologicznej seniorom oraz wsparciu dla ich rodzin i bliskich.

Wspieram seniorów w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, potrzebami i trudnościami. Pomagam w dążeniu do poprawy komfortu psychicznego, w radzeniu sobie z trudnościami, żałobą po stracie, poczuciem zagubienia, przejściem na emeryturę, obniżonym nastrojem, pogarszającą się pamięcią i sprawnością umysłową.

Znajomość problematyki funkcjonowania osób starszych żyjących z diagnozą choroby neurodegeneracyjnej (np. choroba Alzheimera, choroba Parkinsona) lub po przebytym urazie skutkującym obniżeniem sprawności (np. udar, operacja i pobyt w szpitalu) pozwala mi skutecznie wspierać rodziny i bliskich, wzbogacając spotkania o psychoedukację w zakresie rozumienia zachodzących zmian, zasad skutecznej komunikacji, radzenia sobie z zachowaniami wynikającymi z choroby oraz z własnymi emocjami, zmęczeniem i poczuciem bezradności.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim życzliwością i szacunkiem do drugiego człowieka oraz wyjątkowości jego historii i doświadczeń, dbając o stworzenie przestrzeni do komfortowej rozmowy o emocjach, przeżyciach i troskach. Metody wsparcia i kontaktu wywodzę m.in. z psychologii egzystencjalnej i narracyjnej, logoterapii czy dialogu motywującego.

Ukończyłam psychologię ze ścieżką specjalistyczną psychologii zdrowia na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe studia z zakresu psychogeriatrii z elementami neuropsychologii na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zdobywałam w instytucjach oferujących pomoc osobom starszym w kraju oraz za granicą. Placówki, w których miałam możliwość rozwijać swoje kompetencje zawodowe to m.in. szpital, centrum seniora, środowiskowy dom samopomocy, zakład opiekuńczo – leczniczy. Prowadzę zajęcia dla studentów psychologii w zakresie psychologii starzenia się i starości. Swoje wykształcenie stale wzbogacam poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach oraz codzienny kontakt z seniorami i osobami z ich otoczenia.

czytaj więcej

Os. Zgody 12, Kraków

Pomoc psychologiczna dla seniorów i ich bliskich

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Ewelina Kowalska

Psycholożka

Jestem psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z osobami z niepełnosprawnościami i osobami starszymi, borykającymi się z problemami związanymi ze starzeniem, chorobami somatycznymi, trudnościami emocjonalnymi i lękiem. Byłam również wolontariuszem w Stowarzyszeniu Telefon Pogadania, gdzie udzielałam wsparcia psychologicznego osobom cierpiącym z powodu samotności, lęków, depresji i innych zaburzeń nastroju, jak również osobom doświadczającym stanów psychotycznych. 

Istotne jest dla mnie zapewnienie pacjentowi bezpiecznej, komfortowej przestrzeni, umożliwiającej zbudowanie relacji opartej na zaufaniu i szacunku. Empatia, nieocenianie i praca zgodnie z zasadami etyki zawodowej są dla mnie podstawą. Regularnie poddaję swoją pracę superwizjom.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 16. r.ż., które doświadczają kryzysów życiowych, obniżonej samooceny, trudności w relacjach interpersonalnych, problemów emocjonalnych, depresji, lęków, trudności z określeniem swojej tożsamości, nadmiernego stresu, w tym stresu mniejszościowego, a także zaburzeń osobowości.

czytaj więcej

Karola Chodkiewicza 6/4, Kraków

Twoja Psycholog

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Chat Icon

Porozmawiaj z asystentem AI

Nasz asystent zdrowia psychicznegoAI jest zawsze dostępny – anonimowo i bez logowania.

Zdjęcie mgr Marta Król

Psycholożka

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Psychoonkolożka

Nurt:

Jestem Psychologiem, Psychoonkologiem i Psychoterapeutką w trakcie szkolenia, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne (Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum). Pracuję w nurcie integratywnym, który pozwala na dobór metod terapii, w zależności od aktualnych potrzeb i trudności Pacjenta. 

 

Wspieram osoby dorosłe w przechodzeniu przez kryzysy życiowe (trudności emocjonalne, problemy w relacjach, żałoba, choroba przewlekła, diagnoza onkologiczna, niepełnosprawność). Wierzę, że niezależnie od sytuacji życiowej, w której się znajdujemy, wciąż mamy szansę na życie dobrej jakości. 

 

W swojej pracy dbam o stworzenie atmosfery dającej poczucie bezpieczeństwa i akceptacji, co pozwala rozmawiać otwarcie o ważnych sprawach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji i dbam o rozwój swoich kompetencji, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziałach szpitalnych (geriatria, opieka paliatywna),w domach pomocy społecznej i w ramach projektów organizacji pozarządowych (DKMS). Wiele lat byłam także związana z hospicjum stacjonarnym i domowym, gdzie wspierałam pacjentów chorych terminalnie, ich bliskich i personel medyczny. 

 

Obecnie pracuję gabinetowo prowadząc psychoterapię indywidualną i konsultacje psychoonkologiczne (dla osób z diagnozą choroby nowotworowej i ich bliskich) a także  współpracuję z fundacją Nagle Sami (wsparcie w żałobie).

 

Adres mailowy: psycholog.mkrol@gmail.com

Strona www: psycholog-mkrol.pl 

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu - Marta Król

czytaj więcej

Feldmana 4/3, Kraków

Onkolia - gabinety psychologiczne

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Agata Zemirek

Psycholożka

Diagnostka psychologiczna

Interwentka kryzysowa

Psycholożka dzieci i młodzieży

Psychoonkolożka

Psychotraumatolożka

Terapeutka uzależnień

Podejście:

Nazywam się Agata Zemirek tytuł magistra psychologii zdobyłam na Akademii Humanitas w Sosnowcu. Jako psycholog pracuję nad tym, aby dzięki skutecznej i profesjonalnie poprowadzonej psychoterapii pacjenci zdobywali wiedzę i umiejętności pozwalające uporać się z problemami. By zyskali nowe spojrzenie i spokój, które poprowadzą do podniesienia jakości i czerpania radości z życia.

Moje dodatkowe kwalifikacje (szkolenia/certyfikaty/kursy)

Relacje interpersonalne i profilaktyka uzależnień

Terapeuta uzależnień

Psychoterapia DBT

Praca z dziećmi ze spektrum autyzmu , techniki pracy

Interwencja kryzysowa i pomoc ofiarom przemocy

Psychotraumatologia praca z osobami które wykazują objawy PTSD

Psychoonkologia- pomoc osobom chorym terminalnie i ich rodzinom

 Wykonywane badania i testy diagnostyczne

NEO-FFI -kwestionariusz osobowości

RISB -Test Zdań Niedokończonych Rottera-ocena nieprzystosowania badanie wewnętrznych potrzeb , lęków, emocji i przekonań.

ACL- badanie różnych cech osobowości

Kwestionariusz CISS- diagnoza stylów radzenia sobie ze stresem

 i inne

czytaj więcej

Balicka 18/4, Kraków

Agata Zemirek

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Natalia Czapnik-Kostanek

Psycholożka

Psychoterapeutka

Diagnostka psychologiczna

Neuropsycholożka

Psycholożka kliniczna

Nurt:

Jestem Specjalistą Psychologii Klinicznej oraz Psychoterapeutą. Ukończyłam czteroletnie szkolenie specjalizacyjne, zakończone egzaminem państwowym oraz 5-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie systemowo-psychodynamicznym. Obecnie przygotowuję się do certyfikatu  Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Pracuje indywidualnie (psychodynamicznie) z osobami dorosłymi zmagającymi sie z kryzysami życiowymi jak i osobami zmagającymi sie objawami lekowymi, depresyjnymi, psychosomatycznymi oraz wspomagająco w przypadku zaburzeń psychotycznych.

Prowadzę terapię par w nurcie psychodynamiczno-systemowym. Oferuję również konsultacje w kwestiach wychowawczych dla rodziców. 

W swojej pracy duża uwagę zwracam na kwestie etyczne, pracując zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

czytaj więcej

Krakusa 1A/12, Kraków

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny Krakusa

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Katarzyna Jędrasiak-Rogóż

Psycholożka

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Nurt:

Jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji.

Na co dzień prowadzę terapie z dorosłymi, młodzieżą, parami i dziećmi od 10 r.ż. wspólnie pracujemy nad lękiem, narastającym napięciem, neuroróżnością, autoidentyfikacją i budowaniem dojrzałości emocjonalnej. Terapia opiera się na nurcie poznawczo-behawioralnym, włączając elementy terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, dialogu motywacyjnym oraz pracy z ciałem. 

W swojej pracy zdobywałam doświadczenie na oddziałach psychiatrii, opieki długoterminowej, opieki somatycznej, pracowałam z osobami po zdarzeniach traumatycznych takich jak nadużycia, rozwód czy molestowanie, a także mobbing w służbach mundurowych i nie tylko.

Kieruję się indywidualnym podejściem do każdej osoby, nacechowanym empatią oraz zapewnieniem poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Dodatkowo uważam, że w gabinecie zawsze spotykają się specjaliści: ja jestem specjalistą od psychoterapii, a Ty jesteś specjalistą od swojego życia i swoich emocji, wspólnie pracujemy na efekt końcowy jakim będzie lepsza, świadoma i ułożona na Twoich warunkach przyszłość. 

czytaj więcej

Tadeusza Kościuszki 35 35, Kraków

Gabinet Psychoterapii

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Marta Dwojak

Psycholożka

Diagnostka psychologiczna

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku psychologia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując z osobami starszymi, przewlekle chorymi oraz niepełnosprawnymi w jednostkach stacjonarnych pomocy społecznej. Pracowałam także w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Krakowskiego Centrum Logopromed w Krakowie oraz w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Wieliczce z pacjentami doświadczającymi kryzysu psychicznego. 

Swoje kwalifikacje poszerzałam na studiach podyplomowych w zakresie organizacji pomocy społecznej. Ukończyłam 3 – letnie szkolenie z systemowej terapii rodzin prowadzone przez pracowników Zakładu Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii CMUJ. Zdobywałam specjalizację z psychologii klinicznej I stopnia pod kierunkiem dr L. Drożdżowicz. 

Aktualnie pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. 
Prywatnie jestem mamą dwóch dorosłych córek i babcią małej Felki. Lubię spędzać wolny czas na łonie natury. Chętnie korzystam z oferty kulturalnej Krakowa i nie tylko. Wędrówki górskie, zwiedzanie ciekawych miejsc daje mi wiele radości.

Oferuję pomoc dla osób dorosłych w zakresie:

- konsultacji psychologicznych, wsparcia psychologicznego i poradnictwa;

- kompleksowej diagnozy psychologicznej z pisemną opinią dla potrzeb orzeczniczych;

- wizyt domowych.

Pierwsza wizyta ma zawsze charakter konsultacyjny. Dzięki niej możemy lepiej się poznać, określić obszary wymagające wsparcia i ustalić cele wspólnej pracy terapeutycznej.

Można się ze mną kontaktować poprzez wysłanie SMS na nr telefonu 607 399 473 - oddzwonię najszybciej, jak to będzie możliwe; lub wysyłając zapytanie na adres: marta.dwojak@interia.eu

czytaj więcej

Kalwaryjska 65/2, Kraków

Gabinet psychologiczny

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Karolina Sawczuk

Psycholożka

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Diagnostka psychologiczna

Nurt:

 

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Krakowie. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu humanistyczno- społecznego SWPS. Swoje doświadczenie zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym Jana Pawła II pracując z Pacjentami z problemami kardiologicznymi oraz Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce. Aktualnie pracuje w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego na oddziale ogólnopsychiatrycznym. W swojej pracy szczególnie kładzie nacisk na budowanie pozytywnej relacji z Pacjentem i tworzenie bezpiecznej przestrzeni do pracy nad problemami. Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysów emocjonalnych, stanów lękowych oraz zmagającymi się ze stanami obniżonego nastroju. Oferuje pomoc w ramach konsultacji psychologicznych, wsparcia psychologicznego, psychoterapii oraz zajmuje się diagnozą psychologiczną. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji pracując w oparciu o zasady Kodeksu Etyczno- Zawodowego Psychologa.
Pracuje z osobami powyżej 18 r.ż.

 

Pierwsze 3-4 spotkania są poświęcone zapoznaniu sie z problemem, zebraniu wywiadu oraz ustaleniu celów terapeutycznych. Po tym czasie wspólnie decydujemy się na dalszą współpracę psychoterapeutyczną.   

 

Spotkania diagnostyczne w trakcie których prowadzę diagnostykę zaburzeń osobowości, funkcji poznawczych oraz inteligencji to cykl około 3-4 spotkań. Na ostatnim spotkaniu podsumowującym wydawana jest opinia psychologiczna. Do diagnozy uzywam narzedzi psychometrycznych:

- MMPI-2

- SCID-5-PD

- Stanford Binet 5

- testy badające funkcje poznawcze.

Pełny cykl diagnostyczny wraz z wydaniem opinii to koszt 1000 zł
 

czytaj więcej

kochanowskiego 19/4, Kraków

Gabinet Terapeutyczny

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Agata Pilarska

Psycholożka

Diagnostka psychologiczna

Interwentka kryzysowa

Psychodramatystka

Podejście:

Mgr Psychologii, dyplomowany arteterapeuta, certyfikowany terapeuta metody Snoezelen. Pracuję w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach (TSR). 

Pracuję jako psycholog prowadząc wsparcie psychologiczne oraz zajęcia arteterapeutyczne w ośrodku opiekuńczo-leczniczym dla seniorów oraz konsultacje i terapie dla młodzieży i osób dorosłych w prywatnych gabinetach psychologicznych. Dodatkowo, organizuję warsztaty arteterapeutyczne dla osób dorosłych. Swoją praktykę uzupełniam różnego rodzaju narzędziami z zakresu pracy z ciałem takimi jak praktyki oddechowe, metody samoregulacji, psychodrama wg Moreno, terapia Snoezelen i inne.

Zarówno podczas sesji indywidualnych, jak i warsztatów grupowych, skupiam się na stworzeniu bezpiecznej i przyjaznej atmosfery pełnej zrozumienia i wsparcia. Dzięki temu, każdy pacjent oraz uczestnik warsztatów może poczuć się swobodnie i komfortowo podczas całego procesu terapeutycznego.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia. Prowadzę konsultacje oraz warsztaty w języku polskim i angielskim.

 

Dla Ciebie

Moją misją jest wspieranie ludzi w ich rozwoju, pogłębianiu świadomości, odkrywaniu własnych potrzeb i emocji, pokonywaniu różnego rodzaju kryzysów, poszukiwaniu własnego potencjału przy terapeutycznym wsparciu różnych form sztuki. Prowadzę zarówno konsultacje indywidualne (psychologiczne, arteterapeutyczne), jak i warsztaty grupowe, arteterapeutyczne grupy rozwojowe oraz grupy wsparcia.

Dlaczego korzystam z arteterapii? To potężna forma psychoterapii, która wykorzystuje media twórcze, takie jak sztuki plastyczne, muzykę, dramę, literaturę i inne do podniesienia dobrostanu fizycznego, umysłowego i emocjonalnego osób w różnym wieku.  Arteterapia opiera się na założeniu, że proces twórczy służący autoekspresji pomaga ludziom rozwiązywać problemy i konflikty, rozwijać umiejętności interpersonalne, kierować własnym zachowaniem, redukować stres, podnosić samoocenę i samoświadomość oraz osiągać wgląd. Zastosowanie arteterapii jest niezwykle wszechstronne. Wykorzystywana jest zarówno jako metoda lecznicza (wspomagająca proces leczenia) jak i efektywne narzędzie rozwoju osobistego.

Zakres wsparcia:

Wypalenie zawodowe

Interwencje kryzysowe (kryzysy rozwojowe i sytuacyjne)

Zaburzenia nastroju

Zaburzenia lękowe

Zaburzenia poznawcze i otępienie (diagnoza, treningi funkcji poznawczych)

Zaburzenia psychosomatyczne

Radzenie sobie ze stresem

Relaksacja

Poradnictwo psychologiczne

Psychoedukacja

Dla Organizacji

Wspieram także organizacje, którym bliskie jest dbanie o dobrostan swoich pracowników, rozwijanie ich potencjału i kreatywności oraz budowanie silnych, zaangażowanych zespołów. Z własnego doświadczenia wiem, że troska o pracowników przekłada się na ich zaangażowanie i ostatecznie, na efektywność organizacji. Proponuję skrojone na miarę warsztaty z elementami arteterapii, które odpowiadają na indywidualne potrzeby danej organizacji. W mojej pracy opieram się na wiedzy psychologicznej, arteterapeutycznej oraz na kilkunastoletnim doświadczeniu w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w organizacjach międzynarodowych. Moim celem zawsze było tworzenie przyjaznych miejsc pracy, zapewnienie potrzebnego wsparcia pracownikom oraz dbanie o ich komfort psychiczny.

Prowadzone przeze mnie warsztaty najczęściej dotyczą tematyki:

Relaksacji i radzenia sobie ze stresem,

Budowania zespołów,

Integracji pracowników,

Usprawnienia komunikacji w zespole,

Profilaktyki wypalenia zawodowego,

Treningu kreatywności i rozwijania umiejętności twórczych,

Generowania kodeksu wartości organizacji.

czytaj więcej

Kluczborska 17, Kraków

Unicardia & Unimedica

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty
Zdjęcie mgr Katarzyna Dembe

Psycholożka

Diagnostka psychologiczna

Interwentka kryzysowa

Psychodietetyczka

Psycholożka biznesu

Psycholożka sportu

Psychoonkolożka

Psychotraumatolożka

Absolwentka psychologii kliniczno-sądowej. Psycholog sportu. Psychotraumatolog. Doradca zawodowy.
Posiadam duże doświadczenie zawodowe kliniczne jak i zarówno w pracy gabinetowej z pacjentem.
W pracy podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta, dzięki czemu wspólnie z moimi pacjentami mamy wiele domkniętych procesów. Pracuję pod stałą superwizją. Kieruję się zasadami etyki zawodowej psychologa.
Mam potrzebę rozwoju i wiele planów w związku z tym.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in. w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz Małopolskim Centrum Oparzeniowo- Plastycznym. Na wymienionych Oddziałach pracowałam z osobami i dziećmi , które doświadczyły nagłej zmiany wyglądu całego ciała lub fragmentów w wyniku wypadków czy operacji chirurgicznych w obrębie twarzy. Praca w tym obszarze pozwoliła mi na poszerzenie wiedzy i zdobycia doświadczenia z zakresu psychoestetyki.

Na stałe jestem związana zawodowo ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie i to właśnie w nim rozpoczęłam pracę bezpośrednio po ukończeniu studiów (2015r.) Początkowo pracowałam w Klinice Kardiologii I Elektrokardiologii , prowadząc m.in. diagnozę psychologiczną, psychoedukację. Doświadczenie zdobywałam także w Klinice Ortopedii i Traumatologii Ruchu.
Od kilku lat pracuję w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej . Wspieram pacjentów i rodziny przed i po operacją , towarzyszę osobom mającym trudności z zaakceptowaniem choroby nowotworowej i urostomii . Diagnozuję, edukuję , towarzyszę od samego początku aż do momentu wypisu ze szpitala, pomagam w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości po wyjściu z Kliniki nawiązując stałe relacje z pacjentami i ich bliskimi.
Z kolei w Klinice Neurochirurgii i Neurotraumatologii zajmuję diagnozą neuropsychologiczną, rehabilitacją mowy, wsparciem pacjentów i towarzyszeniem im na bloku operacyjnym w trakcie zabiegu DBS.

Uprzejmie proszę o odwoływanie wizyt 24 h wcześniej. W przypadku braku odwołania wizyty lub odwołania jej w tym samym dniu wizyta płatna 100%. Proszę również o punktualność- z uwagi na wizyty innych pacjentów nie mogę przedłużyć wizyty osobie spóźnionej. Proszę również w przypadku spóźnienia o wiadomość sms.

 

czytaj więcej

Jerozolimska 45/2a, Kraków

MindTest

Brak udostępnionego kalendarza
Dziś7.07
Jutro8.07
śr9.07
cz10.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty